Keyifli Ticaretin Adresi Home Concept Blog - Home Concept All About Housewares

BLOG

Anasayfa | Blog | Keyi̇fli̇ Ti̇careti̇n Adresi̇ Home Concept

Keyifli Ticaretin Adresi Home Concept

Referans Fuarcılık tarafından “Türkiye Kazansın” sloganıyla gerçekleştirilen Home Concept'te katılımcı ve ziyaretçilerini bir araya getirdi.  Bir evin mutfağından yatak odasına, banyosundan yemek masasına, bahçesine kadar ihtiyaç duyulan tüm eşyaların yer alacağı, evi güzelleştiren tüm detayların sunulduğu fuarda, en yeni ürünler, koleksiyonlar, en yeni, en şaşırtıcı, en zarif tasarımlar sergilendi.

14 - 17 Kasım 2019 tarihleri arasında İFM – İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Home Concept, sektörün trendlerine yön vermekte katkıda bulundu.

Home Concept sektöre yön verecek

Ürünlerin çeşitliliğinden, sunumuna, ticaretine kadar uluslararası standartlarda gerçekleştirilen fuarda, ziyaretçiler keyifli bir alışveriş ortamında yeni sezona hazırlıklarını tamamladı.

Ziyaret edenlerin her bir standı atlamadan uzun saatler geçirme fırsatını yakaladı ve Home Concept Fuarı ziyaretçilerin Türkiye ekonomisine, uluslararası ticarete katkı sağladıkları, sektördeki yeniliklerden haberdar oldukları, sektörel gelişime tanıklık ettikleri bir platformu değerlendirdi. Türkiye’yi temsil eden markalara ev sahipliği yapan Home Concept, Türk ürünlerinin dünya profesyonelleri ile buluşma adresi olmak için iddialı yeni projeleri ile 10- 13 Eylül 2020 tarihlerinde sektörü tekrar bir araya getirmek için hazırlanıyor.

ETİKETLER
Copyright 2024 © Home Concept Fair.       KVKK Politikası       İletişim Formu Aydinlatma Metni