Kurumsal - Hakkımızda - Home Concept

KURUMSAL

Anasayfa | Hakkımızda | Kurumsal

Yaşamı ayrıntılar oluşturur. Yaşama renk renk, desen desen, motif motif işlenerek yaşamın en büyük parçası haline gelirler. Bu coğrafyada her şeyin toplamı ayrıntıların tamamını oluşturur. Her desende başka bir tarih başka bir yaşanmışlık vardır. Her renkte başka bir anlam ve zafer…

Bu coğrafyadaki ayrıntıların güzelliğinden ve tarihindeki güçten esinlenerek var olan Home Concept özgün, genç, eğlenceli ve başarılı kimliği ile kısa sürede sektördeki bilinirliğini ve güvenilirliğini sağlamlaştırmıştır. 

Home Concept ilk fuarından bu yana profesyonelliğe, güvene, ticarete ve ticari ilişkilere duyduğu saygı temelleri üzerine kurulmuş ve kurumsal yönetim süreçlerini nitelikli fuarlar geliştirmeye adamıştır. Bu doğrultuda gerçekleştirdiği fuarlarda ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücünü daima yüksek tutarak küresel bir vizyona sahip olmayı başarmıştır. Marka ve üreticileri geliştiricisi olduğu her fuarda Türk ürünlerini dünyaya bildirmek ve ulusal pazarı uluslararası arenaya taşıma perspektifiyle sürdürmektedir.

Referans Fuarcılık güvencesinde bu yıl 4. defa Türk markalarını dünyanın en seçkin arenasına taşıyacak olan Uluslararası Home Concept 10 - 13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştireceği iki katına çıkardığı fuar alanı ve katılımcı hacmi ile sektörün en önemli ve en istikrarlı büyümesini sağlayan fuar statüsündedir. 

Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçi profiline sahip Home Concept kendini yeteri kadar tanıtamamış, hak ettiği ilgiyi görememiş, kendisini var etmiş ama Türkiye sınırlarında kalmış tüm Türk ürünlerinin dünyada nitelikli pazarlarda yer alması için çalışmalarını devam ettirmektedir. 

Tüm katılımcıların kazanç sağlayacağı #YaşamınFuarı’na sınırları aşmak için siz de davetlisiniz!

ETİKETLER
Copyright 2024 © Home Concept Fair.       KVKK Politikası       İletişim Formu Aydinlatma Metni