BLOG

Anasayfa | Blog | Keyifli Ticaretin Adresi "3. Uluslararası Home & Concept Fuarı"

Keyifli Ticaretin Adresi "3. ULUSLARARASI HOME & CONCEPT FUARI"

Referans Fuarcılık tarafından “Türkiye Kazansın” sloganıyla gerçekleştirilen Home & Concept Fuarı’nda katılımcı ve ziyaretçilerini bir araya getirdi.  Bir evin mutfağından yatak odasına, banyosundan yemek masasına, bahçesine kadar ihtiyaç duyulan tüm eşyaların yer alacağı, evi güzelleştiren tüm detayların sunulduğu fuarda, en yeni ürünler, koleksiyonlar, en yeni, en şaşırtıcı, en zarif tasarımlar sergilendi.

29 Kasım - 2 Aralık 2018 tarihleri arasında İFM – İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Home & Concept Fuarı, sektörün trendlerine yön vermekte katkıda bulundu.

Home & Concept Fuarı sektöre yön verecek

Ürünlerin çeşitliliğinden, sunumuna, ticaretine kadar uluslararası standartlarda gerçekleştirilen fuarda, ziyaretçiler keyifli bir alışveriş ortamında yeni sezona hazırlıklarını tamamladı.

Ziyaret edenlerin her bir standı atlamadan uzun saatler geçirme fırsatını yakaladı ve Home & Concept Fuarı ziyaretçilerin Türkiye ekonomisine, uluslararası ticarete katkı sağladıkları, sektördeki yeniliklerden haberdar oldukları, sektörel gelişime tanıklık ettikleri bir platformu değerlendirdi. Türkiye’yi temsil eden markalara ev sahipliği yapan Home & Concept Fuarı, Türk ürünlerinin dünya profesyonelleri ile buluşma adresi olmak için iddialı yeni projeleri ile 14 - 17 Kasım 2019 tarihlerinde sektörü tekrar bir araya getirmek için hazırlanıyor.

ETİKETLER
Copyright 2018 © Home&Concept.