KURUMSAL

Anasayfa | Hakkımızda | Kurumsal

Hakkımızda

Referans Fuarcılık, sektörde uzun yıllardır edindiği tecrübe, engin bilgi birikimi ve geniş network ağı ile Türk ev ve mutfak endüstrisine yeni bir soluk getiriyor. Sektörün ve ülkenin ortak çıkarlarını ön planda tutan Referans Fuarcılık, 29 Kasım - 2 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceği “2. Home & Concept Fuarı” ile sektörde yeni bir heyecan yaratıyor.

Katılımcıların ve ziyaretçilerin, yurt içinde ve yurt dışında hedefledikleri ticari beklentilerinin en üst düzeyde gerçekleşmesi için tüm koşulları oluşturan Referans Fuarcılık, küçülen dünyada Türk üretici ve markalarının alanını genişletiyor.

HOME&CONCEPT FUARCILIĞI YENİDEN TANIMLIYOR

Ev eşyaları sektöründe çeyrek asırdır alışa gelmiş standartlardan uzak, farklı bir ambiyans ile katılımcı ve ziyaretçilerin rutin alışkanlıklarını tamamen değiştirecek olan Home & Concept, fuarcılığı yeniden tanımlıyor. Referans Fuarcılık katılımcı ve ziyaretçilerin memnuniyetine odaklı hizmetleriyle güvenilirlik, başarı ve kalite ilkelerine bağlı bir vizyon ile hareket ediyor.

Referans Fuarcılık’ın  genç ve dinamik ekibi, pratik çözüm odaklı, özverili çalışmalarıyla hem kendileri hem de sektörün geleceği için büyük bir adım atıyor.

ETİKETLER
Copyright 2018 © Home&Concept.